PDA

Επιστροφή στο Forum : Γνωμες Για Τροφες του Adrew Soh

pan
11-04-2008, 11:23
Καλησπερα σε ολους.Θα ηθελα να ρωτησω αν εχει κανενας δοκιμασει τις "τροφες" Pro More kai Pro Growth που συστηνει ο Αdrew Soh στο βιβλιο του Τhe naked truth.To εχω διαβασει σχεδον 2 χρονια πριν αλλα τωρα με τους heckel μου ηρθε η αρρωστια να παρω και να δω αν ειναι σχεδον θαυματουργες οπως τις περιγραφει.Τις εχει χρησιμοποιησει κανενας?Ακουω αποψεις?

Yiannis59
11-04-2008, 13:11
Και'γω εχω διαβασει πολλα αλλα ποτε δεν τις δοκιμασα αν παραγγειλεις με ενδιαφερει

pan
11-04-2008, 13:34
Λεω να παραγγειλω γιαννη αν ειναι πες μου.Γιατι μου εστελε με φορμα της paypal και την κλικαρω ή οχι.Για 1+1 μου ελεγε μεταφορικα 7.5ευρω αυτο ισχυει και για οποιον αλλον θελει.Το θεμα ειναι αν αξιζει η αγορα γιατι μου ειπαν οτι το ενα ειναι για μεγαλωμα μικρων και το αλλο για μεγαλυτερη επιτυχια στην αναπαραγωγη τους.Πραγμα που δεν με ενδιαφερει εμενα σε καμια απο τις 2 περιπτωσεις εκτος αν γενικα τους βοηθουν δεν ξερω τι να πω?

Yiannis59
11-04-2008, 16:56
Λεω να παραγγειλω γιαννη αν ειναι πες μου.Γιατι μου εστελε με φορμα της paypal και την κλικαρω ή οχι.Για 1+1 μου ελεγε μεταφορικα 7.5ευρω αυτο ισχυει και για οποιον αλλον θελει.Το θεμα ειναι αν αξιζει η αγορα γιατι μου ειπαν οτι το ενα ειναι για μεγαλωμα μικρων και το αλλο για μεγαλυτερη επιτυχια στην αναπαραγωγη τους.Πραγμα που δεν με ενδιαφερει εμενα σε καμια απο τις 2 περιπτωσεις εκτος αν γενικα τους βοηθουν δεν ξερω τι να πω?

Μέσα Pan αμα παραγγειλεις και απο τα δυο και πες τελική τιμή

Genirous
11-04-2008, 17:23
Μήπως αναφέρει το είδος και τα συστατικά των τροφών...? xmm

Yiannis59
11-04-2008, 17:37
Μήπως αναφέρει το είδος και τα συστατικά των τροφών...? xmm

Τιποτε Γιωργο αλλα στο DPh το ολλανδικό φορουμ πέφτει πολυ διαφήμιση δεν ξερω αν ειναι γιατι κονομανε αλλα μια δοκιμή δεν κάνει κακό για αυτο θελω να παρω και εγω good

pan
11-04-2008, 18:24
Γιωργο ειναι ακριβως οπως τα λεει ο γιαννης(μυστικη φορμουλα με τρελα αποτελεσματα παρολο που οποιος και να την δοκιμασε δεν ειδε τρελα αποτελεσματα).Παρολο που πολυ φιλοι μου ειπαν να δωσω βαρυτητα στις ζωντανες τροφες και στα φρουτα για τα χεκελακια μου και οτι αυτα ειναι πεταμενα λεμφτα σκεφτηκα ακριβως οπως και ο γιαννης ας παρω να τις δοκιμασω.Αραγε να ειναι τα μοναδικα πεταμενα λεφτα που εχω δωσει απο τοτε που εμπλεξα με αυτο το hobbyfunyfuny(Σιγουρα οχι).Η παραγγελεια θα φυγει την δευτερα που θα βαλω λεφτα και στην χρεωστικη.
Γιαννη μου εβγαλε και για τα 2 +μεταφορικα ολα μαζι 30ευρω.Τωρα που θα ειμαστε 2 και πιθανον και κανας αλλος δεν ξερω ποσο θα βγουν.Γιαννη για εσενα παντος θα παραγγειλω

Yiannis59
11-04-2008, 18:29
Οκ! ευχαριστώ κατσε να την σφυριξω στον Mios μαλλον δεν πήρε χαμπαρι

Ετσι οπως την πας την δουλειά θα τα πατσίσουμε τα υλικά eheim :lllll:

msigouros
11-04-2008, 20:09
Εγω θα προτιμίσω την δική μου :) μου έρχεται φθηνότερη και είναι δοκιμασμένη με άψογα αποτελέσματα.
Ουτε ασθένεις ούτε προβλήματα φουλ ανάπτυξη και γέννες κάργα.thamb

ChristosP
12-04-2008, 06:40
ρε παιδιά εμένα μου φάνηκε σαν σκόνη που την βάζεις σε τροφή ή κάνω λάθος .Πάντως βάλτε και εμένα για την growth και πείτε μου που να βάλω τα λεφτά .

ΥΓ. Πάντως για τροφές είναι πανάκριβες και να φανταστείς ότι ξοδεύω κανά 100€ το μήνα σε αναλώσιμα

Yiannis59
12-04-2008, 11:59
Με πήρε τηλέφωνο ο Mios εχει πρόβλημα με το PC θελει και αυτος 1+1 angel

pan
12-04-2008, 20:00
Σκονη ειναι και την βαζεις σε οποιδηποτε κρεας μιγμα που φτιαχνεις(μοσχοκαρδια, γαλοπουλα ή οτιδηποτε αλλη τροφη φτιαχνεις)

Yiannis59
12-04-2008, 20:05
Μεσα εγω και ο Mios angel

pan
13-04-2008, 12:43
Αρα για να ξερω τι θα στειλω στον ανθρωπο εχουμε
1 Pro-Growth +1 Pro-More (Yiannis59)
1 Pro-Growth +1 Pro-More (Mios)
1 Pro-Growth (ChristosP )
Αν εχει αλλαξει γνωμη καποιος ή θελει κατι αλλο ή μεγαλυτερη συσκευασια ή ή ή
στειλτε μην για να οριστικοποιησω την παραγγελεια.

ChristosP
13-04-2008, 13:30
Pan εγώ είμαι μέσα στείλε πμ με στοιχεία λογαριασμού για να σου βάλω τα χρήματα

pan
13-04-2008, 13:42
Oταν μου στειλει την φορμα παραγγελειας και ξερω ακριβωςτο χρηματικο ποσο θα σου στειλω πμ.Οπως ειπα και πιο πανω μονος μου αν παραγγελνα θα ηταν 30 τωρα που ειμαστε 4 απο οτι βλεπω πιστευω οτι θα ειναι λιγο λιγοτερα.ChristosP εισαι μεσα μονο για το ενα απο τα δυο σωστα?Οπως τα εχω βαλει 2 ποστ πριν?

Λοιπον ο τυπος ειναι σε διακοπες θα ειναι πισω στο τελος της βδομαδας και θα κοιταξει το stock του λεει να δει αν εχει τοσες συσκευασιες των 30γρ.Ti να πω 4 του ζητησαν αρα υπομονη για νεοτερα.

Μετα απο ενα μηνα μας απαντησε και εχει τις συσκευασιες που του ζητησαμε σημερα στην συναντηση ρωτησα τον Γιαννη και μου ειπε οτι εξακολουθει να ειναι μεσα και αυτος και ο mios αν μπορεις στειλε ενα πμ CristosP αν εξακολουθεις να εισαι και εσυ μεσα για να την στειλω την παραγγελεια.

H παραγγελια πραγματοποιηθηκε και μολις παραλαβω θα σας ειδοποιησω τελικα τα μεταφορικα βγηκαν 2.5ευρω το ατομο

ChristosP
12-05-2008, 13:20
που να σου βάλουμε τα λεφτά στείλε πμ

mios
12-05-2008, 19:07
Κι άλλο "παλτό" μου φαίνεται πήραμε good.Περιμένουμε ειδοποίηση thamb

pan
22-05-2008, 22:21
Σημερα παρελαβα τις τροφες οποτε μπορεσετε περνατε μια βολτα βλεπετε και τους heckel:d και τις παιρνετε εκτος αν δεν βολευει καποιον το γαλατσι και μιλαμε για να κανονισουμε να βρεθουμε καπου αλλου.

Yiannis59
22-05-2008, 22:28
ριξε πμ με το ποσον για μενα και τον ΜΗτσο και θα στειλω τα παιδια απο την δουλεια που γυριζουν την Αθηνα καθε μερα να τα παρουν (και τηλ γιατι το εχασα να σε παρω)