PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

nino334
13-06-2010, 14:23
''Να κατι τετοια λετε και θα βγει ο nino (οχι ο τραγουδιστης, ο 334)
και θα φωναζει παλι.''

Αγαπητε ''φιλε" και "συνχομπιστα" ο nino,(οχι ο τραγουδιστης αλλα ο 334),κατα κοσμο Νικος για οσους ενδιαφερονται,δεν εχει να βγει και να πει τιποτα οσον αφορα τον παλιμπαιδισμο ορισμενων "κυριων" εδω μεσα.
Εχει να κανει ομως μερικες επισημανσεις και παρατηρησεις...

1)Εχει το δικαιωμα σαν μελος του GD να εκφρασει την αποψη και τη γνωμη του για τη σωστη και ομαλη λειτουργια του forum,πολλω δε οταν τιθεται θεμα για αυτον ακριβως τον λογο προς συζητηση...ΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ, εξαλλου δεν ειστε υποχρεωμενοι να συμεριζεστε την αποψη κανενος...

2)Εχει να επισημανει προς το ανηλικο μελος της παρεας, οτι με τη συμπεριφορα του αυτη δειχνει ακριβως ποσο ανωριμος ειναι και ποσο μεγαλο λαθος απο πλευρας διαχειρηστη ειναι,η συμμετοχη ανηλικων σε παρομοιες δραστηριοτητες...Αυτο βεβαια εχει να κανει και με τις αρχες που παιρνει ο καθενας απο τους γονεις που τον μεγαλωνουν,εκτος εαν το παιδακι ειναι εκθετο και δεν εχει γονικη εποπτεια και ελεγχο γιατι διαφορετικα δεν εξηγηται η κατεμε απαραδεκτη συμπεριφορα να βγαινει και να περιπαιζει ανθρωπους που εχουν τα τριπλα του χρονια εστω και με τη προτροπη και καθοδηγηση των ενηλικων "φιλων" και μεντορων του!!Ως προς αυτους δε τι να πω...μονο ενα μεγαλο ΕΥΓΕ...και αφηνω κατα μερος το ποινικα κολασιμο μερος της υποθεσης..

3)Κι μιας και πιασαμε το θεμα των ποινικα κολασιμων πραξεων,να αναφερθω στον "κυριο" που προχτες στο shoutbox αφησε εμμεσως πλην σαφως υπονοουμενα για την σεξουαλικοτητα μου και να του απαντησω πως συμφωνα με τις δικες μου πληροφοριες μαλλον κρινει εξ'ιδιων τα αλλοτρια.Οφειλω να τον ενημερωσω δε, οτι αντιγραφο των λεγομενων του βρισκεται στα χερια του νομικου μου συμβουλου για μελλοντικη του χρηση στη περιπτωση που δε θα βγει δημοσιως να ανακαλεσει αυτες του τις δηλωσεις,καθως εξ'οσων γνωριζω η σεξουαλικοτητα μου δεν εχει παρεκλινει ουδεποτε απο τα κοινως αποδεκτα ηθικοκοινωνικα φυσιολογικα πλαισια του φυλου μου, εκτος και εαν ο εν λογω "κυριος" εχει απτες αποδειξεις περι του αντιθετου,οποτε τον προκαλω να τις παρουσιασει εδω δημοσια.

Λογικα για ολα τα παραπανω περιμενω την επισημη τοποθετηση του διαχειρηστη του forum και να λαβει σαφη θεση γιατι οπως ο ιδιος θελει να πιστευει "ενα forum αξιζει οσο τα μελη του".

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΒΗΜΑ nino 334 ΚΑΤΑ ΚΟΣΜΟ ΝΙΚΟΣ

stavrosczc
13-06-2010, 15:05
Λεω και εγω....!!!
Πολλες μερες κρατησε ειρηνη και ησυχια....pan:pan:pan:
Καλο θα ειναι παντως να μην οπισθοδρομουμαι σε λογομαχιες αψιμαχιες και «μαλλιοτραβηγματα»!!!χαχαχα
ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ...

yiapas
13-06-2010, 18:00
επειδή αυτό (http://www.greekdiscus.com/test2000/showpost.php?p=87094&postcount=507) το πόστ του φίλου white diamond πήγαινε για αυτό (http://www.greekdiscus.com/test2000/showpost.php?p=86738&postcount=9) το πόστ το δικό σου το οποίο αναφέρει για θείους και ανηψιούς
και επειδή εγώ μόνο εδώ αποκαλώ ανηψιούς τα μέλη Bakis και Γιωργος guppy (οι οποίοι είναι και οι μόνοι ανήλικοι που γνωριζω εδω μέσα) αν αναφέρεσαι σε αυτά τα παιδιά, πρέπει να σου πώ οτι τα γνωρίζω προσωπικά και οτι έχουν ήθος και παιδεία πολύ μεγαλύτερη απο κάποιους άλλους εδω μέσα ακόμα και με τα τριπλάσια χρόνια όπως λές και εσύ...και δεν έχουν δώσει δικαίωμα για αρνητικά σχόλια ως προς το πρόσωπο τους

αν δεν αναφέρεσαι σε αυτά τα παιδιά τότε σόρρυ δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη ούτε να καταλάβω για πιό συμβάν μιλάς

για το πόστ περι ανηψιών και θείων συμφωνω απόλυτα στο παρακάτω

1)Εχει το δικαιωμα σαν μελος του GD να εκφρασει την αποψη και τη γνωμη του για τη σωστη και ομαλη λειτουργια του forum,πολλω δε οταν τιθεται θεμα για αυτον ακριβως τον λογο προς συζητηση...ΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ, εξαλλου δεν ειστε υποχρεωμενοι να συμεριζεστε την αποψη κανενος...όπως και εγώ με τον diamond είχαμε κάθε δικαίωμα να σχολιάσουμε με αυτόν τον τρόπο την άποψη σου εφόσον την παραθέτεις δημόσια σε αυτό εδώ το φόρουμ:thumbup:

fanis72
13-06-2010, 19:27
!rifle!!rifle!!rifle!!rifle!!rifle!!rcard!!rcard!! rcard!!rcard!idonoidonoidono

Crazyio
13-06-2010, 19:31
εγώ από την μεριά μου θα ζητούσα από τον Νίκο (nino334) να γίνει πιο συγκεκριμένος για ποιο θέμα μιλάει.
Οι γενικότητες δεν βγήκαν ποτέ σε καλό.

Υ.Γ Σταύρο, θα σε παρακαλούσα πολύ ευγενικά, όταν βλέπεις μια σπίθα να μην ρίχνεις λάδι για να γίνει πυρκαγιά ...
ποτέ δεν υπήρξε λογομαχία και μαλλιοτραβήγματα παρά μόνο διαφορετικές απόψεις και εμπειρίες ...
είμαστε όλοι μια ομάδα ανθρώπων με ίδια "τρέλα" και ίδιο χόμπι ...

kostaszoidos
13-06-2010, 19:51
ενα λεπτο γιατι εδω θα τρελαθουμε τελειως..δηλ πως μπαινεις εδω μεσα και απειλεις τον κοσμο με αντιγραφα και νομικες ιστοριες που αναφερεις χωρις να εισαι σιγουρος οτι αυτα που γραφτηκαν στο shoutbox αφορουσαν εσενα;Ζητας να σου πει συγνωμη καποιος ...ποιος;και γιατι;εσυ πριν γραψεις αυτα που εγραψες για τα παιδια σκεφτηκες οτι τα προσβαλεις δημοσια;Σκεφτηκες οτι ηδη μπορει αυτα τα παιδια μπορει να εχουν και γονεις που εχουν ηδη κρατησει αντιγραφο οπως λες και συ γι αυτα που εγραψες;και αν με ρωτησεις εμενα τι με αφορα θα σου πω οτι δεν μπορεις με τετοιες ενεργειες φιλε μου να απειλεις και να την λες σε νεα παιδια γιατι εδω τα νεα παιδια τα θελουμε κοντα στο χομπι μας και οχι καπου αλλου...νομιζω οτι εσυ οφειλεις μια συγνωμη απο τα παιδια...

Crazyio
13-06-2010, 20:02
Πρίν γίνει μπάχαλο το θέμα με δικηγόρους, νομικούς συμβούλους, Άρειο πάγο και τα λοιπά θα παρακαλούσα πολύ τον Νίκο να γίνει πιο συγκεκριμένος και να ονομάσει για ποιόν ακριβώς πάει το ποστ του και για ποιόν λόγο. Όπως ξανα έγραψα το να μιλάει κάποιος γενικά δεν οφελεί κανέναν και δεν βγαίνει άκρη.

Ευχαριστώ

stavrosczc
13-06-2010, 20:36
Φιλε Ιωσα αν μαλλον καταλαβες λαθος το μηνυμα μου...
Το ποστ μου ειχε δοση χιουμορ και ΜΟΝΟ...
Και ξαναγραφω...ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ!!!

Crazyio
13-06-2010, 20:39
Οκ Σταύρο, απλά δεν ήθελα να πάρει άλλη τροπή το θέμα ... ;)

No offence :thumbup:

yiapas
13-06-2010, 21:06
Οκ Σταύρο, απλά δεν ήθελα να πάρει άλλη τροπή το θέμα ... ;)

No offence :thumbup:
τι χειρότερη τροπή να πάρει το θέμα Ιωσά ???:confused: απο μόνο του το πρώτο πόστ είναι η χειρότερη μορφή γραφης μέσα σε ένα φόρουμ για δίσκους.

Νομική ξύλινη γλώσσα και νομικές απειλές σε όποιον και να άφησε υπονοούμενα για τον ανδρισμο του φίλου μας δεν χωρούν και μάλιστα όταν εμπλέκουν ανήλικους προσβάλοντας τους γονείς τους και τους ίδιους.
Αν προσβλήθηκε με τα λεγόμενα ενός ανήλικου παιδιού έπρεπε να του απαντήσει με κάποιο πμ και όχι να κάνει ένα ποστ διαμαρτυρίας και νομικής απειλής
και να κάθεσαι να τον παρακαλάς να ονομάσει τον "κατηγορούμενο" ωστε να συνεχιστεί ένα πόστ αηδία...

αν και θυμάμαι ένα παρόμοιο πόστ (http://www.greekdiscus.com/test2000/showthread.php?t=3972)διαμαρτυρίας και κατηγορίας και παλιότερα που τελικά πάλι δεν είχε βάση και λογική...και τότε όλα είχαν τελειώσει με χαβαλέ και γελάκια αντί μια απολογία του ίδιου για το κλίμα που δημιούργησε

λυπάμαι για άλλη μια φορά

Λογικα για ολα τα παραπανω περιμενω την επισημη τοποθετηση του διαχειρηστη του forum και να λαβει σαφη θεση γιατι οπως ο ιδιος θελει να πιστευει "ενα forum αξιζει οσο τα μελη του".

καλά θα περιμένεις πολύ :d

Crazyio
13-06-2010, 21:15
δεν πήγαινε το ποστ περί διαφορετικής τροπής στον Νίκο αλλά στον Σταύρο.
το "σε παρακαλώ" δεν δηλώνει απαραίτητα παρακάλια αλλά έναν ευγενικό τρόπο γραφής ;)

Ελπίζουμε να βγουν και από αυτό το ποστ γέλια και χαβαλές όπως τότε ... :thumbup:

btw Νίκο γιατί δεν ονομάζεις τα γεγονότα να τελειώνει το θέμα ? τι φοβάσαι ? νομικά τουλάχιστον δεν νομίζω να κινηθεί κανείς εναντίον σου ...

yiapas
13-06-2010, 21:24
Ελπίζουμε να βγουν και από αυτό το ποστ γέλια και χαβαλές όπως τότε ... :thumbup:
δεν νομίζω!!!!nono τα πράγματα θα πρέπει να φτάσουν ως το τέλος μετά απο τέτοιου είδους απειλές

εσύ περνάς καλά όταν απειλείται κάποιος νομικά(όποιος και να'ναι αυτός) μέσα σε ένα φόρουμ για το χόμπι του
και μετά απο λόγια του αερα χωρίς αποδείξεις και στοιχεία να το γυρνάει σε χαβαλέ και γελάκια?????

είναι πράγματα αυτά ...να καθόμαστε να χαρούμε το απογευμα μας μπροστά στον υπολογιστή και να θέλουμε να μάθουμε κάποια πράγματα και να συζητήσουμε με φίλους να αναλωνόμαστε σε τετοιου είδους πόστ????

ναι κύριε έχεις παράπονα και επειδή είσαι μάγκας γουστάρεις να κινηθείς νομικά...
πες όνομα ,παράθεσε στοιχεία και πάρε τα ευσημα σε κάτι που νομιζεις σε τιμά και το κάνεις και δημόσια πόστ

disc-postman
13-06-2010, 21:37
nino 334
Απο αυτο εδω το καφενειο οπως το αποκαλεις σε αλλο θεμα, σου δινεται βημα, και γραφεις οτι θες και προσβαλεις μελη του GD !!!
Τσεκουρατα και με υπονοουμενα δεν υπαρχει :d
Γιατι εχεις δικιο χρειαζεται λιγο χουντα για να προσεχουμε περισσοτερο τι γραφουμε :d
Και απ οτι φαινεται παρασυρεσαι πιο ευκολα απο τα παιδακια που κατηγορεις........και εχεις και τα τριπλασια χρονια doh
Εμφανιζεστε ξαφνικα εσυ και μερικοι αλλοι "σαν μετεωριτες" απο το υπερπεραν και γραφεται σε θεματα που υπαρχουν διαφωνιες η διαφορετικες αποψεις, πυροδοτειτε το κλιμα και μετα χανεστε !rcard!

υγ. αν θες γραφε εσυ νινο, γιατι με τα δικηγοριστικα δεν τα παω καλα, για να σε καταλαβαινουμε !!!

είναι πράγματα αυτά ...να καθόμαστε να χαρούμε το απογευμα μας μπροστά στον υπολογιστή και να θέλουμε να μάθουμε κάποια πράγματα και να συζητήσουμε με φίλους να αναλωνόμαστε σε τετοιου είδους πόστ????

:thumbup::thumbup::thumbup:

Crazyio
13-06-2010, 21:53
Λόγο του ότι είναι η τρίτη φορά που προσωπικά ωθώ τον Νίκο να αναφέρει ονόματα και καταστάσεις προτείνω να μην γραφτεί τίποτα άλλο και από κανέναν παρά μόνο από τον ίδιο ώστε να ξεκαθαρίσει την κατάσταση ...
Εκτός και αν υπάρχει κάποιος που θίγεται προσωπικά και θέλει να γράψει κάτι.

Το να ασχολούμαστε με δικηγόρους, νομικά πλαίσια, και απειλές δεν νομίζω ότι τιμάει κανέναν ......

Όσο ασχολούμαστε τόσο περισσότερη αξία δίνουμε...

Φιλικά,
Ιωσάς

nasos
13-06-2010, 21:56

+1000 δεν νομίζω οτι χρειάζεται να πω κάτι άλλο τα είπε όλα παραπάνω ο φίλος yiapas

yiapas
13-06-2010, 22:25
Εκτός και αν υπάρχει κάποιος που θίγεται προσωπικά και θέλει να γράψει κάτι.
Ναι εγώ θίχτηκα....
γιατί αυτό (http://www.greekdiscus.com/test2000/showpost.php?p=86738&postcount=9) το πόστ μιλάει για θείους και ανηψιούς χωρίς εγώ και ο Μπάκης να προκαλέσουμε τον κύριο...(εκτός και αν υπάρχουν άλλα μέλη που αποκαλούνται έτσι πάντα στα πλαίσια του πειράγματος μεταξύ τους)

αν νομίζει οτι αυτά υποβαθμίζουν την ποιότητα του φόρουμ να του θυμήσω οτι πριν αυτού του είδους τις συγγένειες υπήρχαν οι κουμπαριές και τότε δεν πείραζε κανέναν αυτό....δεν μπορεί να πειράζεται απο τετοιου είδους πειράγματα μεταξύ φίλων (εμένα και του bakis)

τώρα ποιός του αμφισβήτησε τον ανδρισμό δεν με ενδιαφέρει και δεν με απασχολεί...όσο υπάρχει όμως αυτό το πόστ δεν θα σταματήσω να γράφω μέχρι να μου εξηγήσει γιατί καταντήσανε καφενείο ένα φόρουμ κάποιες συγγένειες

αν κάποιων έπρεπε να τον αντιμετωπίσει νομικά έπρεπε να φροντίσει να έρθει σε επαφή ο δικηγόρος του με αυτόν και όχι να καταστρέψει ένα φόρουμ με δίσκους για να ικανοποιηθεί το εγώ του ζητώντας απο κάποιων δημόσια συγνώμη και παρακαλόντας τον admin να πάρει θέση λές και θα δικαιωθεί απο τον πρόεδρο του διεθνές δικαστηρίουdoh

μ'αρέσει που χρησιμοποιεί και την υπογραφή του 69 "ενα φόρουμ αξίζει όσο τα μέλη του" δίνοντας ο ίδιος ένα απο τα χειρότερα παραδείγματα

Λόγο του ότι είναι η τρίτη φορά που προσωπικά ωθώ τον Νίκο να αναφέρει ονόματα και καταστάσεις προτείνω να μην γραφτεί τίποτα άλλο και από κανέναν παρά μόνο από τον ίδιο ώστε να ξεκαθαρίσει την κατάσταση ...
νομίζεις οτι το πρέπον για το φόρουμ και για τα μέλη που διαβάζουν είναι το να γράψει τι εννοεί???

ο ίδιος έγραψε σε παλιότερο πόστ

....αντε να δουμε..και που εισαι 59 η πολυ δημοκρατια κινδυνευει να μετατραπει σε αναρχια μια τριχα τις χωριζει και λιγο χουντα δε κανει κακο ειδικα στους Ελληνες..:d:d
αντε να δούμε λοιπόν....χούντα θα πέσει σε τετοιου είδους πόστ που προσβάλουν όλα τα μέλη ή θα περιμένεις απάντηση ωστε να διαιωνιστεί η αηδία???????????
μάλλον εκεί που μας συμφέρει πέφτει χούντα και εκεί που μας συμφέρει πέφτει δημοκρατία

stavrosczc
13-06-2010, 22:33
Απο οτι φαινεται εδω και καποια ωρα που βλεπω το φιλο νινο on line...
Απαντηση δε θα παρουμε....
Οποτε γιατι να χαλιομαστε;;;
Ας κανουμε λιγη πλακα!!!
Λοιπον...μαζι με το αμερικανικο ΔΝΤ ηρθε και στην Ελλαδα η Αμερικανικη νοοτροποια...για το παραμικρο μυνηση δεξια και αριστερα!!!
Κατι ξερω εγω που εχω καλο νομικο συμβουλο!!!!αχαχαχαχα!!!!!!

Crazyio
13-06-2010, 23:09
προσωπικά θα ήθελα η γενική λασπολογία να γίνει ειδική.

δεν μπορείς να εξαπολύεις απειλές γενικά !
το κομμάτι της "συγγένειας" είναι ένα απο τα σκέλη της όλης κατάστασης.
αυτό και εμένα μου κάνει εντύπωση πώς ενόχλησε ...
μεταξύ φίλων υπάρχει πάντα "πείραγμα" και χαβαλές ... και θέλω να πιστεύω πως είμαστε όλοι φίλοι εδώ μέσα...

οι προσωπικές διαφορές λύνονται και με ΠΜ ! (εκτός από αγωγές και δικαστήρια doh )

stavrosczc
13-06-2010, 23:19
Βρρε κουμπαρε...(Ιωσα) δε βλεπεις τι γινεται εδω;;;
Μεχρι και ο τιτλος του ποστ το λεει...ενα τραγουδι....ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΟΡΕΥΟΥΝ...!!!!!

Crazyio
13-06-2010, 23:25
Βρρε κουμπαρε...(Ιωσα) δε βλεπεις τι γινεται εδω;;;
Μεχρι και ο τιτλος του ποστ το λεει...ενα τραγουδι....ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΟΡΕΥΟΥΝ...!!!!!

Βρε μπατζανάκη Σταύρο αυτό φαίνεται ... αλλά το θέμα είναι να λάμψει η αλήθεια .... :d:d

nino334
13-06-2010, 23:28
Θα ηταν μεγαλη βλακεια απο μερους μου να πω οτι πιστεψα εστω και μια στιγμη οτι θα βρισκοταν καποιος να διαβασει προσεκτικα αυτα που εγραψα και να κατσει να ψαξει το πραγμα.Αντ'αυτου βγηκαν ως γνωστον οι συνηθεις "υποπτοι" να αναθεματισουν και να ριξουν παραπανω λασπη με σκοπο να"θωλωσουν τα νερα" και να δωσουν καλυψη στα κοληταρια τους.Παντελης και η απουσια του ή των διαχειριστων του φορουμ που θα επρεπε να παρουν θεση σε ενα τοσο σοβαρο θεμα.
Καθολικη και η διαστρεβλωση των οσων εγραψα,αναμενομενο βεβαια και αυτο βλεπετε μετα απο τοσο καιρο σας εχω μαθει ολους εναν προς εναν τι "βιολι" βαρατε και ξερω τι θα πειτε πριν ακομη το σκεφτηται...
Πραγματικα φιλε εσυ που ζητας ονοματα δημοσιως πιστευεις οτι ειμαι τοσο πολυ ηλιθιος?και στη τελικη ρωτα απλα τους πιο πανω επικριτες μου να στα πουν ή νομιζεις πως δεν γνωριζουν και απλως κοπτονται για το καλο του φορουμ και το καλο του ονομα?εδω πραγματικα σηκωνει πολυ γελιο..
Οσο για τη "γλωσσα"που χρησιμοποιησα ταχυδρομε μη φοβασαι δεν μου τα υπαγορευσε κανεις νομικος..απλα ελληνικα ειναι τουλαχιστον για αυτους που εχουν παει εστω στο δημοτικο...η "ξυλινη" γλωσσα οπως την αποκαλεσατε ειχε σκοπο ακριβως να μην παρερμηνευθουν τα λεγομενα μου αλλα ματαια αμφιβαλω εαν κανεις τα διαβασε πραγματικα...απλα περιμεναται να τελειωσει το μινι "υπουργικο συμβουλιο" και να βγει ο εκπροσωπος τυπου να δωσει τη γραμμη..παλιο το κολπο και πολυφορεμενο που αποσκοπει στον αποπροσανατολισμο του κοσμου απο το πραγματικο προβλημα.
Επειδη λοιπον το πορισμα βγηκε:ο ανθρωπος ειναι πνευματικα διαταραγμενος και φαντασιοπληκτος τι να ασχοληθουμε τωρα....πεταξτε λιγη λασπη και τελειωσαμε...εγω δηλωνω οτι δεν επιθυμω πλεον να αποτελω μελος μιας τετοιας "καστας" ανθρωπων θλιβομαι πραγματικα και ζητω τη διαγραφη των λογαριασμων μου απο το φορουμ και του παλαιου και του παροντος.Μεγαλη ικανοποιηση ετσι Γιαπα?επιτελους ξεφορτωνομαστε ακομη εναν σκεφτομενο ανθρωπο και στη θεση θα βαλουμε αλλη μια γλαστρα να το παιζουμε καθηγητες και να κραδενουμε τον χαρακα...
Πριν λιγο καιρο ενα μελος μιλησε για κλικες και πεσατε να τον "φατε ζωντανο" φωναζοντας οτι αυτα ειναι αποκυηματα της φαντασιας του .Τελικα ειχατε δικιο δεν ειστε κλικα,γιαφκα "τρομοκρατων" των σκεφτομενων ανθρωπων ειστε που το μονο που θελεται ειναι "χειροκροτητες" της καθε μπαρουφας που ξεστομιζεται. Καθετι αλλο που παρεκλινει της "φιλοσοφιας" σας πρεπει να αποβαλεται και να σατυριζεται και να εξευτελιζεται.
Και κατι τελευταιο πριν κλεισω, περιμενα να εχουν παρει θεση καποιοι ανθρωποι απο δω μεσα που πραγματικα νομιζα οτι εχουν αρχες και ηθος αλλα τελικα φενεται οτι τους αλλοτριωσαται και αυτους...

Ευχομαι τα καλυτερα σε ολους σας και στα ψαρακια σας και πραγματικα λυπαμαι για τη καταντια του φορουμ και των συντελεστων του.

Οι παλιοι καταλαβενουν και οι νεοι να βλεπουν να μαθενουν....

Crazyio
13-06-2010, 23:38
Λόγο του ότι προσωπικά δεν γνωριζόμαστε λυπάμαι αλλά δεν καταλαβαίνω και πάλι που το πας ( μπορεί να είμαι ηλίθιος εγώ, δεν έχει να κάνει με εσένα).

αν κάποιοι τους φίλους τους θεωρούν κλίκα ... ναι τότε θέλουμε να είμαστε μια μεγάλη κλίκα συνεχώς αυξανόμενη που θα περνάμε καλά και θα ανταλλάσσουμε απόψεις και εμπειρίες για το χόμπι μας !!

θα τελειώσω με την υπογραφή σου "Η ΠΟΛΥ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ"

stavrosczc
13-06-2010, 23:55
Λόγο του ότι προσωπικά δεν γνωριζόμαστε λυπάμαι αλλά δεν καταλαβαίνω και πάλι που το πας ( μπορεί να είμαι ηλίθιος εγώ, δεν έχει να κάνει με εσένα).

αν κάποιοι τους φίλους τους θεωρούν κλίκα ... ναι τότε θέλουμε να είμαστε μια μεγάλη κλίκα συνεχώς αυξανόμενη που θα περνάμε καλά και θα ανταλλάσσουμε απόψεις και εμπειρίες για το χόμπι μας !!

θα τελειώσω με την υπογραφή σου "Η ΠΟΛΥ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ"

+1000:thumbup:

Perazzi
14-06-2010, 02:32
Εδώ και πολύ καιρώ παρακάνετε δεν λέω και λέω (κάποιοι )παραμαμίσατε το τόπο !rcard!!rcard!!rcard!!rcard!

Γιώργος Κ
14-06-2010, 04:41
Νινο καθησα ... διαβασα τι εγραφες αλλα δε καταλαβαινω τι λες και σε ποιον - ποιους αναφερεσαι! Ζητας την παρεμβαση καποιου διαχειρηστη ... και επειδη ειμαι σε αλλο φορουμ η παρεμβαση μου σε αναλογο ποστ θα ηταν να το σβησω κρινοντας το ως αχρηστο που δεν εχει σχεση με τα ψαρια μας αλλα και επειδη λες πολλα χωρις να λες ποιοι η ποιος!! Αφου αναφερεσαι σε προσωπα ... στελνεις ενα π.μ. σε αυτους που σε "πειραξαν" και παιρνεις απαντησεις! Τι απαντησεις ζητας απο τον 59? Καθε φορα που τσιμπαει καποιον η μυγα να κανει τι?

Δε σε αναγκαζει κανεις να "περνας" ολα αυτα τα δεινα ... μπορεις ανετα να πατησεις "αποσυνδεση" και να ηρεμησεις χωρις να χρειαζεται να υποτροπιαζεις καθε φορα ...
Οπως το γραφεις λοιπον ... το gd ειναι ενας χωρος που χαλαρωνουμε το απογευματακι μας και ειναι μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ παρεα που δε κανει διακρισεις και ολοι ειναι μεσα! Αν νομιζεις οτι δεν μπορεις ... στο καλο και να μας γραφεις! Εξεδωσε ενα βιβλιο πρωτα ωστε να μη χασει ο κοσμος αυτη τη γνωση που εχουν ολοι οι σκεπτομενοι ανθρωποι ...

Ασε τον Yiapa εκεινος εκτος απο τη τεραστια βοηθεια του προς εμενα προσωπικα αλλα και σε ολους τους φιλους του Gd εχει γραψει καταπληκτικα αρθρα που βοηθανε στο να κατανοησουμε ακομα πιο πολυ το θεμα μας που λεγεται Δισκος ... αν μπορεις κανε το ιδιο ... και αφησε τους ολους συξυλους και κερδισε τον σεβασμο ολων οπως το εχει κανει ο yiap ... :thumbup:

Οσο για το αν καποιος προσβαλε την ανδρικη σου τιμη ... αυτο μου θυμιζει στο Δημοτικο που πηγαινε ενα αγορακι στη δασκαλα και της ελεγε: κυρια κυρια ... με ειπε gay! Ας σοβαρευτουμε λιγακι! Μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε!! Ε-Λ-Ε-Ο-Σ!! Παρακαλω τον 59 να παρει θεση σαν καλος διευθυντης Δημοτικου ... να αποβαλλει τα κακα παιδακια και να τους παρει τα γλιφιτζουρια και να κανει νταντα τη Μαρια γιατι μου εφαγε το ψωμι!! Αλλιως θα το πω στον μπαμπα μου που ειναι δικηγορος και ολα τα παιδακια θα πανε φυλάκη ... να μαθουνε! :p

Ευχομαι τα καλυτερα σε ολους σας και στα ψαρακια σας και πραγματικα λυπαμαι για τη καταντια του φορουμ και των συντελεστων του.Να λυπασαι γιατι δεν εχεις κανει κατι να τα αλλαξεις ολα αυτα αν νομιζεις πραγματικα οτι ισχυουν! :thumbup: Η Νεο-Ελληνικη μας νοοτροπια οτι δεν ειμαι υπευθυνος και δεν εχω ευθυνη σε τιποτα δεν ειναι σωστη! Σαν ενεργο μελος θα επρεπε να προσπαθεις για το καλυτερο! Οπως κανει και το φορουμ αλλα και οι συντελεστες του! Μιλαμε για δισκους ετσι? και οχι για ασχετα θεματα το GD ειναι οτι καλυτερο εχει η Ελλαδα στα θεματα περι δισκων!

Θα εγραφα και αλλα αλλα αρκετα ασχοληθηκα!

ChristosP
14-06-2010, 05:33
Θα ηταν μεγαλη βλακεια απο μερους μου να πω οτι πιστεψα εστω και μια στιγμη οτι θα βρισκοταν καποιος να διαβασει προσεκτικα αυτα που εγραψα και να κατσει να ψαξει το πραγμα.Αντ'αυτου βγηκαν ως γνωστον οι συνηθεις "υποπτοι" να αναθεματισουν και να ριξουν παραπανω λασπη με σκοπο να"θωλωσουν τα νερα" και να δωσουν καλυψη στα κοληταρια τους.Παντελης και η απουσια του ή των διαχειριστων του φορουμ που θα επρεπε να παρουν θεση σε ενα τοσο σοβαρο θεμα.
Καθολικη και η διαστρεβλωση των οσων εγραψα,αναμενομενο βεβαια και αυτο βλεπετε μετα απο τοσο καιρο σας εχω μαθει ολους εναν προς εναν τι "βιολι" βαρατε και ξερω τι θα πειτε πριν ακομη το σκεφτηται...
Πραγματικα φιλε εσυ που ζητας ονοματα δημοσιως πιστευεις οτι ειμαι τοσο πολυ ηλιθιος?και στη τελικη ρωτα απλα τους πιο πανω επικριτες μου να στα πουν ή νομιζεις πως δεν γνωριζουν και απλως κοπτονται για το καλο του φορουμ και το καλο του ονομα?εδω πραγματικα σηκωνει πολυ γελιο..
Οσο για τη "γλωσσα"που χρησιμοποιησα ταχυδρομε μη φοβασαι δεν μου τα υπαγορευσε κανεις νομικος..απλα ελληνικα ειναι τουλαχιστον για αυτους που εχουν παει εστω στο δημοτικο...η "ξυλινη" γλωσσα οπως την αποκαλεσατε ειχε σκοπο ακριβως να μην παρερμηνευθουν τα λεγομενα μου αλλα ματαια αμφιβαλω εαν κανεις τα διαβασε πραγματικα...απλα περιμεναται να τελειωσει το μινι "υπουργικο συμβουλιο" και να βγει ο εκπροσωπος τυπου να δωσει τη γραμμη..παλιο το κολπο και πολυφορεμενο που αποσκοπει στον αποπροσανατολισμο του κοσμου απο το πραγματικο προβλημα.
Επειδη λοιπον το πορισμα βγηκε:ο ανθρωπος ειναι πνευματικα διαταραγμενος και φαντασιοπληκτος τι να ασχοληθουμε τωρα....πεταξτε λιγη λασπη και τελειωσαμε...εγω δηλωνω οτι δεν επιθυμω πλεον να αποτελω μελος μιας τετοιας "καστας" ανθρωπων θλιβομαι πραγματικα και ζητω τη διαγραφη των λογαριασμων μου απο το φορουμ και του παλαιου και του παροντος.Μεγαλη ικανοποιηση ετσι Γιαπα?επιτελους ξεφορτωνομαστε ακομη εναν σκεφτομενο ανθρωπο και στη θεση θα βαλουμε αλλη μια γλαστρα να το παιζουμε καθηγητες και να κραδενουμε τον χαρακα...
Πριν λιγο καιρο ενα μελος μιλησε για κλικες και πεσατε να τον "φατε ζωντανο" φωναζοντας οτι αυτα ειναι αποκυηματα της φαντασιας του .Τελικα ειχατε δικιο δεν ειστε κλικα,γιαφκα "τρομοκρατων" των σκεφτομενων ανθρωπων ειστε που το μονο που θελεται ειναι "χειροκροτητες" της καθε μπαρουφας που ξεστομιζεται. Καθετι αλλο που παρεκλινει της "φιλοσοφιας" σας πρεπει να αποβαλεται και να σατυριζεται και να εξευτελιζεται.
Και κατι τελευταιο πριν κλεισω, περιμενα να εχουν παρει θεση καποιοι ανθρωποι απο δω μεσα που πραγματικα νομιζα οτι εχουν αρχες και ηθος αλλα τελικα φενεται οτι τους αλλοτριωσαται και αυτους...

Ευχομαι τα καλυτερα σε ολους σας και στα ψαρακια σας και πραγματικα λυπαμαι για τη καταντια του φορουμ και των συντελεστων του.

Οι παλιοι καταλαβενουν και οι νεοι να βλεπουν να μαθενουν....

Εμένα βέβαια που σου έστειλα ΠΜ να μου πεις τι έγινε γιατί δεν καταλαβα δεν μου απαντησες ;)και φυσικά δεν θα γραψω δημοσια αν δεν καταλαβω πρωτα τι έγινε :thumbup:

yiapas
14-06-2010, 06:15
.εγω δηλωνω οτι δεν επιθυμω πλεον να αποτελω μελος μιας τετοιας "καστας" ανθρωπων θλιβομαι πραγματικα και ζητω τη διαγραφη των λογαριασμων μου απο το φορουμ και του παλαιου και του παροντος.Μεγαλη ικανοποιηση ετσι Γιαπα?επιτελους ξεφορτωνομαστε ακομη εναν σκεφτομενο ανθρωπο και στη θεση θα βαλουμε αλλη μια γλαστρα να το παιζουμε καθηγητες και να κραδενουμε τον χαρακα...
.
ΟΧΙ ακόμα....
και εσύ εμμέσως πλην σαφώς άφησες υπονοούμενα για κάποια παιδιά ανήλικα και ανήψια κάποιου εδω μέσα...αν δεν ζητήσεις δημόσια συγνώμη η αποχώρηση σου έτσι απλά θα είναι μια αποτυχία για την ικανοποίηση μου...

Αυτο βεβαια εχει να κανει και με τις αρχες που παιρνει ο καθενας απο τους γονεις που τον μεγαλωνουν,εκτος εαν το παιδακι ειναι εκθετο και δεν εχει γονικη εποπτεια και ελεγχο γιατι διαφορετικα δεν εξηγηται η κατεμε απαραδεκτη συμπεριφορα να βγαινει και να περιπαιζει ανθρωπους που εχουν τα τριπλα του χρονια εστω και με τη προτροπη και καθοδηγηση των ενηλικων "φιλων" και μεντορων του!!και για να μην νομίζεις οτι τα παιδιά είναι έκθετα και χωρίς επιτήρηση, οι γονείς τους ενημερώθηκαν για το θέμα και περιμένουν να πεις δημόσια σε ποιούς αναφέρεσαι ωστε να δούνε άν τα λεγόμανα σου απευθύνονται στα παιδιά τους και στους ίδιους τους οποίους και έθιξες...
εκτός και αν ο νομικός σου σύμβουλος σε προτρέπει τώρα να κάνεις πίσω και να δηλωσεις ετσι απλά την αποχώρηση σου ωστε το θέμα να μην έχει συνέχεια...

Εμένα βέβαια που σου έστειλα ΠΜ να μου πεις τι έγινε γιατί δεν καταλαβα δεν μου απαντησες ;)και φυσικά δεν θα γραψω δημοσια αν δεν καταλαβω πρωτα τι έγινε :thumbup:καλά περίμενε και εσύ...τελικά όντως είναι θέμα συγγένειας άκου που σου λέω;)
τι περιμένεις να καταλάβεις? όταν ο ίδιος δεν έχει καταλάβει τι γίνεται
να σου εξηγήσω εγώ...
πειραγμένος απο κάποια συγγένεια κάποιου εδω μέσα είτε πραγματική είτε του "χαβαλε" ...και χωρίς αυτη η συγγένεια να τον θίξει καθόλου έκανε ένα πόστ κατηγορόντας κάτι τετοιο...
και πάλι κανείς δεν του είπε τίποτα...
μετά θα ξύπνησε στραβά και κάποιος άλλος στην προσωπική του ζωή μπορεί να του έθιξε τον ανδρισμό και μπήκε με "κέφια" στο φόρουμ και είδε κάποια λόγια μερικών φίλων στο shoutbox και τα παρερμήνευσε "έχωντας την μύγα"
μετά το πόστ του diamond που περιείχε μόνο χιούμορ τα νευρα του ξεχείλησαν και ξεπέρασαν την λογική του και άρχισε με "απλα ελληνικά του δημοτικού" να απειλεί νομικά θεούς και δαίμονες και μάλιστα μερικούς ανηλίκους

White Diamond
14-06-2010, 09:35
Απο την πλευρα μου θα ηθελα να πω στον φιλο Νικο οτι το post μου ειχε
μονο χιουμορ να επιδειξει. Δεν ξερω αν αυτο το θεωρει τοσο προσβλητικο.
Αν ναι τοτε τι να πω. Λυπαμαι αν δεν εχεις αυτη την αισθηση.
Τωρα αυτα περι δικηγορων με αφηνουν εκπληκτο διοτι δεν γνωριζω καν
που αποσκοπουν, θα ηθελα να σου πω ομως φιλε Νικο οτι αυτο

τυλαει εσενα σε μια κολα χαρτι και δειχνει ενα τελειως διαφορετικο επιπεδο
απο αυτο που θες να περασεις οτι ανηκεις.;)

Υ.Γ. 1. Θα κανω μηνυση στους
1. Fun γιατι με αποκαλει αποτυχημενο breeder.:patrol:
2. Yiannis ?9 γιατι δεν ασχολειται με τα κοινα.36_1_75
3. Σε ολους στο forum αυτο γιατι εχουν εστω και τη στοιχειωδη αισθηση
του χιουμορ και αγκαλιαζουν τους νεους εδω, οχι μονο σαν φιλους
συνχομπιστες, αλλα σαν συγγενεις.c003002036_1_32

Υ.Γ. 2. Θα ρωτησω τον δικηγορο μου αν υποκειμαι στους γηινους νομους
καθοτι εξωγηινος.doh

Παιδια γελατε, καντε χιουμορ, οσο περισσοτερο μπορειτε
γιατι ζουμε σε δυσκολους καιρους και θα δυσκολεψουν ακομη.:thumbup:
Ετσι κι αλλοιως αλλοι θα σβηνουν.whistle

ΣΤΑΜΑΤΙΑ
14-06-2010, 09:52
Οντως ερχονται ακόμα δυσκολότεροι καιροί κ καλό είναι να γελάμε και να είμαστε κοντά ο ένας στον άλλον.
Τον τελευταίο καιρό εμφανίζονται διάφοροι που θίγονται, θυμώνουν, αφήνουν υπονοούμενα, κατηγορούν διαχειριστές και όχι μόνο και στο τέλος αποχωρούν αξιοπρεπώς... Που αποσκοπεί όλο αυτό;
Προσωπικά δεδομένα... ποιος ασχολείται κ τι μας νοιάζουν όλα αυτά;
Μήπως όλες αυτές οι ίντριγκες εχουν σαν σκοπός τους να μας διαλύσουν; Μηπως αυτοί αποτελούν κλίκα καποιων άλλων;
Αν ναι... καλό είναι να γνωρίζουν ότι και άλλοι τόσοι να έρθουν... δεν πρόκειται να καταφέρουν τιποτα.
Η παρεα μας δεν χαλάει κ τα ψάρια θα μας κρατάνε δεμένους.

fanis72
14-06-2010, 10:01
Οντως ερχονται ακόμα δυσκολότεροι καιροί κ καλό είναι να γελάμε και να είμαστε κοντά ο ένας στον άλλον.
Τον τελευταίο καιρό εμφανίζονται διάφοροι που θίγονται, θυμώνουν, αφήνουν υπονοούμενα, κατηγορούν διαχειριστές και όχι μόνο και στο τέλος αποχωρούν αξιοπρεπώς... Που αποσκοπεί όλο αυτό;
Μήπως όλες αυτές οι ίντριγκες εχουν σαν σκοπός τους να μας διαλύσουν; Μηπως αυτοί αποτελούν κλίκα καποιων άλλων;
Αν ναι... καλό είναι να γνωρίζουν ότι και άλλοι τόσοι να έρθουν... δεν πρόκειται να καταφέρουν τιποτα.

thambthamb36_13_311112clapppclapppclappp36_1_7536_ 1_7536_1_75

nasos
14-06-2010, 10:07

+ 1000 36_1_7536_1_75

StavrosM
14-06-2010, 12:13
Ωραια πραγματα βλεπω! Μια χαρα παμε! Θα παρεξηγουμε τα παντα, ακομα και το χιουμορ!

Νino334 οταν ειχες μπει στο φορουμ, τον Χειμωνα, ειχες ξεκινησει με παρομοιο τροπο... ελεγες τοτε για Illuminati και σκονες... χωρις να σε εχει προκαλεσει κανεις! Η παρεξηγηση τοτε λυθηκε, και απο τοτε εγραψες πολλα καλα ποστ στο φορουμ, και ενημερωτικα! Αυτα ειναι που αξιζουν και μενουν! Αυτο δεν ειναι πιο καλο απο το να πεταμε σποντες δεξια-αριστερα; Αν καποιος σε ειχε θιξει προσωπικα, επρεπε να το λυσεις με πμ ή τηλ με αυτον που σε εθιξε... ο χειρισμος σου για μενα ειναι λαθος!

Δυστυχως αποχωρεις, με τον ιδιο τροπο που ηρθες! Τυχαιο; Δεν νομιζω...

Perazzi
14-06-2010, 12:23
Illuminati

Ωραίο έργω Σταύρο το είδες ? :d

Απλά και αγαπημένα …. Όποιος δεν γουστάρει φεύγει δεν είναι υποχρεωμένος ν είναι εδώ
Μιλάμε για κλίκα , τότε είμαστε η ποιο καλή κλίκα στην Ελλάδα , επειδή έχουμε κάτι κινώ που αγαπάμε και μας κρατά δεμένος εδώ , είμαι ευχαριστημένος που είμαι μέσα σε ένα τέτοιο κλίκα

Jeepas
14-06-2010, 12:38
Τυχαιο; Δεν νομιζω...
Θες νά'χουμε άλλα? ne55

Μην αντιγράφετε την υπογραφή μου ρεμάλιαααααααααααα

StavrosM
14-06-2010, 13:11
Μην αντιγράφετε την υπογραφή μου ρεμάλιαααααααααααα

Ναι, η πλακα ειναι οτι σε σκεφτηκα οταν το εγραψα...:d εχεις δικιο, επρεπε να παρω την αδεια σου πρωτα... rofi rofi rofi

Ωραίο έργo Σταύρο το είδες ? :d

Οντως ειναι καλο!!!

Crazyio
14-06-2010, 15:54
τελικά άλλο ένα ποστ κάποιου που ήθελε να θίξει πρόσωπα και καταστάσεις (χωρίς κάποιον ιδιαίτερο λόγο κατά την δική μου άποψη και κρίση ) και τι κατάφερε ?? να εκτεθεί ο ίδιος τελικά, να αποχωρίσει (αν αποχώρησε), να χάσει την μαγεία των δίσκων, και το σημαντικότερο να μην μπορέσει να ενσωματωθεί στην παρέα του GD.!

Λυπάμαι να βλέπω άτομα "κομήτες" να έρχονται, να λένε την όποια άστοχη "ιστορία" τους κατέβει για να τραβήξουν βλέμματα και μετά να αποχωρούν με το κλασσικό στυλ "δεν καταλαβαίνετε και φεύγω" ...
αν είσαι μάγκας και έχεις δίκιο κάτσε και εξήγησε για να μας κάνεις να καταλάβουμε ... αλλά αυτά μάλλον δεν είναι γράμματα Δημοτικού αλλά Γυμνασίου :thumbup:

Κρίμα πάντως, γιατί από ότι φαίνεται ο Νίκος είχε γνώσεις που θα τις στερηθεί το χόμπι και εμείς οι ίδιοι ....

άλλο ένα ποστ με τέτοιο ύφος κατέληξε σε χαβαλέ και σε χιούμορ .... όπως έπρεπε να καταλήξει :thumbup:

αυτό σημαίνει πως η παρέα είναι δεμένη, αγαπημένη, και έχει έναν κοινό σκοπό ... τους δίσκους ... !!

Υ.Γ ελπίζω να μην μου ρίξει κανείς καμία μήνυση επειδή χώρισα το ποστ μου σε 5 παραγράφους !! :d:d:d

yiapas
14-06-2010, 17:54
Κρίμα πάντως, γιατί από ότι φαίνεται ο Νίκος είχε γνώσεις που θα τις στερηθεί το χόμπι και εμείς οι ίδιοι ....απ'ότι φαίνεται????? :confused:
πρόσεχε τι γράφεις και πως το γράφεις γιατί αμφισβητείς τις γνώσεις του έτσι !!!

άλλο ένα ποστ με τέτοιο ύφος κατέληξε σε χαβαλέ και σε χιούμορ .... όπως έπρεπε να καταλήξει :thumbup:
αυτό το πόστ με το που έγινε δεν έπρεπε να συνεχιστεί καν:thumbdown:
εσύ είσαι ικανοποιημένος που κατέληξε έστω κάπου????(και κακώς)
ΔΕΝ έπρεπε καν να ξεκινήσει και να υπάρχει η παρέμβαση του διαχειρηστή όπως απο τον ίδιο ζητήθηκε απο το 1ο πόστ...αλλά διαχειρηστής μάλλον :sleep:(όπως πολλές φορές που ένας τετοιος τύπος πετάγεται να αμφισβητήσει την "κάστα" των μελών που γράφουν εδώ ):thumbdown: υπολογίζοντας πάλι οτι θα ξεχαστεί και αυτό με το χιούμορ και την υπομονη που δείχνουμε συνέχεια σε αχαρακτήριστους τύπους...

μία φορά πρέπει και αυτός να μας προστατευσει απο τους "φαντασιόπληκτους" ...γιατί μπορεί και εμείς κάποια μέρα να χάσουμε την υπομονή μας

οι γονείς των ανήλικων παιδιών ακόμα περιμένουν απο τον "κύριο" να αναφέρει δημόσια τα ονόματα των "έκθετων" παιδιών !!!

μετά την ανακοίνωση των ονομάτων θα υπάρχει η ανάλογη κατάληξει :thumbup:

kostaszoidos
14-06-2010, 18:44
Γιαννη(yiapa)μιας και απ'οτι διαβαζω εδω ο φιλος μας μαλλον με εσενα τα εχει,οποτε για να τελειωνει η ιστορια προκαλεσε τον σε μονομαχια και μαλιστα για οπλο προτεινω ξιφος και οχι πιστολι ετσι ωστε να μπορεσετε να βγαλετε τα ματια σας ανετα...rofirofirofiΕν τω μεταξυ η μνομαχια θα γινει στο γνωστο μερος(στην πισω ρεματια)και φυσικα η παρουσια αρμοδιου δικηγορου και γραμματεα( μιας και εισαι αγραμματος )κρινεται απαραιτητη.
Εμεις παντως εδω κατω στην Κρητη ετσι λυνουμε τις διαφορες μας ΜΠΕΤΥ! ΜΕ ΜΠΕΤΥ! αν δεν καταλαβες προσωπο με προσωπο και οχι πισω απ την οθονη να μας κανεις τον μαγκα παλιο#chikn!#chikn!#chikn!κι αμα δεν σου αρεσουν αυτα που σου λεω κανε μου μυνηση, εχω κι εγω δικηγορο να με υπερασπιστει και αμα λαχει τα λεμε στα δικαστηρια...:lllll::lllll::lllll::lllll::lllll::l llll::lllll::lllll::lllll::lllll:

kalman
14-06-2010, 20:20
μα "ΜΠΕΤΥ" ρε συνομαρα:rolleyes::rolleyes:read/

kostaszoidos
14-06-2010, 20:30
αστο ΚΩΣΤΗ!!!εκολωσε κι ο γιαπακης:65:

Crazyio
14-06-2010, 20:31
Μπέτυ ... έεεε yiapa ήθελα να πω (ωχ την έφαγα την μήνυση .... :p:p ) αφού το ποστ γράφτηκε δεν μπορεί να ξεγραφτεί ....
και να το σβήσει κάποιος διαχειριστής αυτή την στιγμή δεν έχει νόημα ...
το να το έσβηνε από την αρχή πάλι δεν θα είχε νόημα ... μπορεί κάποιος να ήθελε να πει κάτι πάνω στο θέμα ...
καλύτερα να υπάρχει για να βλέπει ο κόσμος τι "παιδιά" κυκλοφορούν εκεί έξω ...

Για το θέμα των δικών μας παιδιών, ξέρουμε όλοι αν έχουν ήθος και αξιοπρέπεια ... απάντηση δεν νομίζω να λάβεις από τον Νίκο ... !rcard!

Εξ' άλλου ο ίδιος δήλωσε στο ποστ του πως δεν θέλει να έχει σχέση με εμάς, άρα και δεν φαντάζομαι πως θα ξανά μπει ...

Υ.Γ γιατί το κουράζουμε ? χαβαλέ κάνουμε :thumbup:

yiapas
14-06-2010, 21:24
μα "ΜΠΕΤΥ" ρε συνομαρα:rolleyes::rolleyes:read/
που είσαι ρε συ?

αστο ΚΩΣΤΗ!!!εκολωσε κι ο γιαπακης:65:ναι τρέμω απο τον φόβο μου!rifle!

και να το σβήσει κάποιος διαχειριστής αυτή την στιγμή δεν έχει νόημα ...
το να το έσβηνε από την αρχή πάλι δεν θα είχε νόημα ... μπορεί κάποιος να ήθελε να πει κάτι πάνω στο θέμα ...
καλύτερα να υπάρχει για να βλέπει ο κόσμος τι "παιδιά" κυκλοφορούν εκεί έξω ...

άλλα και άλλα μπορούν να σβήνονται όμως...
και εγώ
δεν μίλησα για σβήσιμο για τοποθέτηση μίλησα...αλλά είχα και εγω ένα όνειρο;)...αλλά δε

mathaios81
15-06-2010, 03:47
Το μάθατε ρεμαλια αυξήθηκαν λέει οι εισαγωγές ασθενών στο Δαφνι με επιστροφές ασθενών που παρουσίασαν υποτροπή αλλά και με νέα περιστατικά!!!!!! Τρεχτε να κλείσουμε θέση ρε!!!! Θα μεινοουμε απ'εξω!!!! Και είπε μια φορά ο ποιητής <<οταν μιλά ο άνθρωπος στον Θεό αυτό ονομάζεται προσευχή γιατί όταν του μιλά ο Θεός ονομάζεται τρέλα;;;>> Κυριοι της κλίκας που πολύ μου αρέσει να συμμετέχω γιατί την γνώρισα και ανταλαξα απόψεις μαζί της παρακαλώ να δινεται τόπο στην οργή σας γιατί θα παρουσιαστούν και αλλά τετοια κρούσματα !!!!! Οι καιροί είναι δύσκολοι για το μυαλό των ανθρώπων η πίεση ασκείται από παντού σε αυτό που λέγεται λογική !!!! Παρακαλώ δειξ'τε ανωτερότητα!discus trelamenus

Jonny
15-06-2010, 17:33
Εγώ πιστεύω ότι η οποιαδήποτε "προσωπική διαφορά" λύνεται με πμ και με ήπιους τόνους για να υπάρχει και ο ανάλογος σεβασμός σε εκατοντάδες άλλα μέλη που δεν θέλουν να ασχολούνται με τέτοιου είδους θέματα.

Κάθε μήνυμα που αναφέρεται σε "χούντες","δημοκρατίες" πλέον καταντάει λυπηρό,την Δημοκρατία και την Χούντα την έχουμε όλοι στο δάχτυλό μας και με ένα κουμπί την επιβάλουμε, αν κάτι μας χαλάει στην λειτουργία, στον σκοπό, στην διαχείριση, στα λεγόμενα μιας ομάδας και δούμε ότι δεν αλλάζει ή δεν βελτιώνεται δεν πατάμε Log in και έχουμε τα νεύρα μας στη θέση τους, οι λεγόμενοι Διαχειριστές του φόρουμ μην ξεχνάμε ότι είναι και αυτοί άνθρωποι και χομπίστες σαν όλους τους άλλους, δεν είναι κάτι απρόσωπο που δεν θίγεται, δεν προσβάλλεται ή δεν στεναχωριέται :thumbup:

Αναλωνόμαστε σε λάθος πράγματα, αλλά αυτά μάλλον έχουν πέραση, γιατί όταν πρόκειται για μαλλιοτράβηγμα είμαστε όλοι πρώτοι, θιγόμενοι και μη, ο καθένας για τον λόγο του βέβαια.
Δεν είναι τυχαίο ότι συμπληρώνονται τρεις σελίδες το λιγότερο σε τέτοια θέματα.

Crazyio
15-06-2010, 21:02
Γιάννη το ότι απαντάμε σαν μέλη ακόμα και σε τέτοιου είδους θέματα σημαίνει πως έχουμε ακόμα την λογική και την ψυχραιμία να αντιμετωπίσουμε σαν φίλοι, σαν ομάδα, σαν σύνολο, σαν φόρουμ - όπως θες πες το- τέτοιου είδους καταστάσεις.

το θέμα είναι να μην μας αγγίζει η μικρότητα τέτοιων ανθρώπων και να παραμένουμε ενωμένοι και να συνεχίζουμε :thumbup: . !

Η επιτυχία μας να παραμένουμε ενωμένοι είναι η δική τους αποτυχία να μας διαλύσουν

yiapas
15-06-2010, 22:05
, οι λεγόμενοι Διαχειριστές του φόρουμ μην ξεχνάμε ότι είναι και αυτοί άνθρωποι και χομπίστες σαν όλους τους άλλους, δεν είναι κάτι απρόσωπο που δεν θίγεται, δεν προσβάλλεται ή δεν στεναχωριέται :thumbup:

Αναλωνόμαστε σε λάθος πράγματα, αλλά αυτά μάλλον έχουν πέραση, γιατί όταν πρόκειται για μαλλιοτράβηγμα είμαστε όλοι πρώτοι, θιγόμενοι και μη, ο καθένας για τον λόγο του βέβαια.

παρ'όλα αυτά θα έπρεπε, αν θέλουν να διαχειρίζονται ένα φόρουμ με ομαλή λειτουργία,οι διαχειριστές να τοποθετούνται πρώτοι (και να αφήνουν για λίγο τα "ανθρώπινα" τους αισθήματα στην άκρη) ωστε να μην καταλήγουν τετοια θέματα σε 3 σελίδες απαντήσεις και αναλωνόμαστε οι υπόλοιποι