PDA

Επιστροφή στο Forum : κι αλλη τσοντα....για ολα τα ρεμαλια...

bag
23-05-2010, 12:15
καλημερα σε ολους...ειμαι στην ευχαριστη θεση να σας αποκαλυψω επιτελους την γενα μου.....εγω σας ειπα οτι εχω μεγαλο ποσοστο επιτυχιας αλλα μερικοι κανατε τα στραβα ματια:d εεεεεε λοιποοοοοον παρτε το ρε ρεμαλια!!!:thumbup:

http://www.youtube.com/watch?v=TcsPHVu-H-k

και λιγη διαφημηση στην σελιδα μας...

platy
23-05-2010, 12:17
ελα ρε ρεμαλιιιιι......αυτα ειναι ...μπραβο ρε.....αντε να μεγαλωσουν και αυτα....

bag
23-05-2010, 12:18
ελπιζω να σας αρεσει παιδια...

ChristosP
23-05-2010, 12:43
:thumbup: μπράβο ....

είσαι και καλιτεχνης :d

Yiannis59
23-05-2010, 12:45
Ωραιος :thumbup:

bag
23-05-2010, 12:52
Ωραιος :thumbup:

:leloydi:ευχαρηστω γιαννη

Γιάννης
23-05-2010, 12:58
:exquisite:Να τα χαίρεσαι τα ζουζουνάκια,πόσα είναι;

bag
23-05-2010, 13:01
:exquisite:Να τα χαίρεσαι τα ζουζουνάκια,πόσα είναι;

μμμ..καλη ερωτιση..προχηρα τα βλεπω καμια 100

Jonny
23-05-2010, 13:50
Διαπρέπεις φίλε bag :thumbup:, με το καλό τα μεγαλώματα!

Κωστας
23-05-2010, 14:13
:thumbup: :score:thamb Nα σου ζησουνε bag.

StavrosM
23-05-2010, 15:42
goodgoodgood Mπραβο ρε Βαααααααγκ!!!!! Να σου ζησουν!!! Ωρε τι 100; Αυτα ειναι ...αμετρητα!!!:d (ευχομαι οσα ειναι τα μικρα, τοσα γκολ να βαλει του χρονου ο Ηρακλης στο πρωταθλημα!!!)
Και παλι μπραβο, γιατι (να μην ξεχναμε)οι γονεις ειναι πιτζεον... η πιο δυσκολη περιπτωση... :thumbup:

pavlos
23-05-2010, 16:05
Μπραβο καλους απογονους και ελπιζω ναγινουν ομορφοι οπως οι γονεις:thumbup:

disc-postman
23-05-2010, 16:10
[SIZE="4"]εγω σας ειπα οτι εχω μεγαλο ποσοστο επιτυχιας αλλα μερικοι κανατε τα στραβα ματια:d

Φιλε bag αν καταφερουν και μεγαλωσουν καποια απο αυτα θα μπορουμε να μιλαμε

για μεγαλο ποσοστο επιτυχιας, γιατι αυτο ειναι το δυσκολο της υποθεσης ;)

Σου το ευχομαι :thumbup:

loris
23-05-2010, 16:29
Bag πολυ ομορφα να σου ζησουν φιλε μου.....
Με αρκετη προσοχη ολα θα πανε καλα....:thumbup:

Bob Dens
23-05-2010, 16:40
Μπράβο Βαγγέλη!

Perazzi
23-05-2010, 17:16
goodgoodgood Mπραβο ρε Βαααααααγκ!!!!! Να σου ζησουν!!! Ωρε τι 100; Αυτα ειναι ...αμετρητα!!!:d (ευχομαι οσα ειναι τα μικρα, τοσα γκολ να βαλει του χρονου ο Ηρακλης στο πρωταθλημα!!!)
Και παλι μπραβο, γιατι (να μην ξεχναμε)οι γονεις ειναι πιτζεον... η πιο δυσκολη περιπτωση... :thumbup:

Ρεμάλι άλλη ευχή δεν είχες doh

ελπιζω να σας αρεσει παιδια...

Μπράβο ρε ρεμάλι :thumbup:, σ εύχομαι το καλύτερο όλα ν μεγαλώνουν κ να τα φιλοξενώ εγώ

bag
23-05-2010, 17:26
παιδια 1000 ευχαριστω σε ολους..τωρα ξυπνησα...ξυπνησα και ειδα 2 μικρα ψοφια...δεν ειχα χασει πολλα μεχρι τωρα...τρομαξα ...τα ειχα δει το μεσημερι μαυρα και εκαναν σβουρες απο τον ευατο τους..το νερο μου ειναι αριστο ...ολα στο 0 ειναι ....σημερα εκανα μια μεγαλουτσικη αλλαγη λετε να τα πηραξε αυτο?? εχω χεστει πανο μου ε...αν ξερει κανεις ας μου γραψει...

White Diamond
23-05-2010, 21:21
παιδια 1000 ευχαριστω σε ολους..τωρα ξυπνησα...ξυπνησα και ειδα 2 μικρα ψοφια...δεν ειχα χασει πολλα μεχρι τωρα...τρομαξα ...τα ειχα δει το μεσημερι μαυρα και εκαναν σβουρες απο τον ευατο τους..το νερο μου ειναι αριστο ...ολα στο 0 ειναι ....σημερα εκανα μια μεγαλουτσικη αλλαγη λετε να τα πηραξε αυτο?? εχω χεστει πανο μου ε...αν ξερει κανεις ας μου γραψει...

Απωλειες θα υπαρχουν φτανει να μην δεις οτι χανεις καθημερινα απο 2-3.
Τα μαυρισμενα και αυτα που κολυμπουν περιεργα καθετα κλπ ειναι τα επιρεπη.
Αν δεις οτι ανεβαινουν επιφανεια και μαζευοντε τοτε σκεφτεσαι για βρανχιοσκοληκες.
Ποσων ημερων ειναι?
Παντως δεν εχεις δυσμορφιες απο οσο τα ειδα.:)

bag
23-05-2010, 22:31
Απωλειες θα υπαρχουν φτανει να μην δεις οτι χανεις καθημερινα απο 2-3.
Τα μαυρισμενα και αυτα που κολυμπουν περιεργα καθετα κλπ ειναι τα επιρεπη.
Αν δεις οτι ανεβαινουν επιφανεια και μαζευοντε τοτε σκεφτεσαι για βρανχιοσκοληκες.
Ποσων ημερων ειναι?
Παντως δεν εχεις δυσμορφιες απο οσο τα ειδα.:)

οχι φιλε μου δεν εχω δυσμορφιες...αυτα που εχουν μαυρισει κολιμπανε κανονικα αλλα οχι ζωηρα...φενοντε λιγο σαν ζαλισμενα..παντος οι 2 θανατοι ηταν σε πολυ μικρο διαστημα..μηλισα με τον 59 και μου ειπε για το kusuri αλλα δεν εχω..δεν ξερω κανενα παλικαρι που να εχει..δεν ειναι βρανχιοσκολικες...κολιμπανε κανονικα...δεν ειναι στην επιφανια..τωρα μαζεψα ενα ακομα...εριξα το esha 2000 καλου κακου..τουλαχιστο να μην προχορισει στα υπολιπα..τι αλο να κανω δεν ξερω..ειναι 19 -20 ημερον

White Diamond
23-05-2010, 23:24
Aφου μιλησες με τον ?9 οτι σου ειπε.
Κusuri εχω να σου δωσω καποιες δοσεις.
Σημερα παρελαβα και μοιρασα το περισσοτερο.:d

bag
23-05-2010, 23:44
Aφου μιλησες με τον ?9 οτι σου ειπε.
Κusuri εχω να σου δωσω καποιες δοσεις.
Σημερα παρελαβα και μοιρασα το περισσοτερο.:d

ναι αλλα εγω ειμαι θεσσαλονικη φιλε μου...μου ειπε οτι το κουσουρι ειναι πολυ καλο ...αλλα δεν εχω ..εριξα το esha 2000 και μου ειπε οτι δεν ειδε θεραπεια απο αυτο..αλοι λενε οτι ειναι πολυ δηνατο ..ο γιαννης μου ειπε το αντιθετο..περιμενω να δω τι θα γινει και αυριο και θα σας γραψω και παλι...βλεπω ακομα 2-3 που ειναι χαλια...ελπιζω κατι να αλλαξει μεχρι το πρωι..πεφτω για υπνο ..αν μπορεις να μου στιλεις κουσουρι καλο θα ηταν...αλλα πως θα σε πληρωσω??? καληνυχτα φιλε μου

Γιώργος Κ
24-05-2010, 00:07
Ωραια τα δισκακια σου .... να σου ζησουν!!! :p

Ρεμαλι ... ταγαρι ... ουστ ... δε θα ανεβω Θεσσαλονικη? :sos-help::sos-help::sos-help::sos-help:

bag
24-05-2010, 08:57
Ωραια τα δισκακια σου .... να σου ζησουν!!! :p

Ρεμαλι ... ταγαρι ... ουστ ... δε θα ανεβω Θεσσαλονικη? :sos-help::sos-help::sos-help::sos-help:

καλημερα ρε λιμοταγαρο...τωρα το ειδα το μηνυμα σου..μωλης εβγαλα ακομα 4 νεκρα μικρα...αντε να δουμε τι θα γινει!! δεν ειχα χασει ουτε 10 τοσες μερες και τωρα εχασα 7 σε 1 μερα

Jeepas
24-05-2010, 12:05
Να σου ζήσουν φίλε.

goodgoodgood

Δες εδώ (http://www.greekdiscus.com/test2000/showthread.php?t=4231) μπας και...

Perazzi
24-05-2010, 12:07
Ανέβασες το video και τα ματιάσαμε ρεμάλι , ηρέμησε ο θεός βοηθός

bag
24-05-2010, 20:34
παιδια σημερα ειναι καλητερα τα πραματα...εχασα μονο ενα..και ολα τα αλλα διχνουν μια χαρα...εχουν χρωματακι και μαλων τα επιασε το φαρμακο..με βοηθισε ο red rubin και τα καταφερα...ταισα μια φορα με φλατζιλ σιροπι και μεχρι και τωρα βλεπω γεματες κιλιτσες και ολα πανε καλα...θα ριξω και αυριο μια φορα ...παντος το νερο πεντακαθαρο αλλα....και τινγκα στο esha 2000...δυπλασια ποσοτητα εριξα και φενετε οτι δεν τα επιρεασε...εχασα τα 7-8 μικρα εχτες και σημερα μεχρι τα χαραματα που ηταν ιδι πολυ χαλια και τα υπολιπα διχνουν να στρονουν σιγα σιγα...για να δουμε ....παντος μου εχουν κοπει τα ποδια...:cr::cr::cr::cr:

Jonny
24-05-2010, 20:49
Θέλει κόπο και πείσμα το μεγάλωμα, θα βρεις τον δρόμο μην απογοητεύεσαι :thumbup:

bag
24-05-2010, 21:14
Θέλει κόπο και πείσμα το μεγάλωμα, θα βρεις τον δρόμο μην απογοητεύεσαι :thumbup:

μορε τον δρομο τον ξερω...αλλα εχει πεσει καταρα με αυτο το ζευγαρι...1 χρονο και κατι το παιδευα...και τωρα που πηρα μεγαλη γενα......τα βρικα σκουρα

bag
26-05-2010, 12:16
σημερα μερα τεταρτη τελειωσε η θεραπεια...αλαξα νερο 60% και το απογευμα θα αλαξω παλι...μεχρι το νερο να γινει μονο νερο!!! πεντακαθαρο!!! αποτι φενετε εχασα οτι εχασα...δεν λεω οτι το προβλημα εξαλιφθηκε αλλα σταματισε προσορινα...θα συνεχισω να ταιζω φιλαρακι με σπανακι και διαφορα φυτικα βουτιγμενο σε φλατζιλ υγρο ...αρτεμια και δαφνιες(αν και δεν τσιμπανε και πολυ) συνολικα εχασα 12-13 μικρα...οσα εμειναν φενοντε καλα τωρα...τρονε του σκασμου και κολιμπανε καλητερα...εχει κανα 2 ακομα που διχνουν λιγο χαμενα αλλα περιμενω να δω αν ειναι απο τα πολα φαρμακα...μην ξεχνατε οτι η θεραπια ηταν τρελη με ολη την σιμασια της λεξης....δυπλασια ποσοτητα φαρμακου και αλλαγες μεγαλες...αυριο βγαζω και τον αρσενικο απο μεσα γιατι εχει ταλεποριθει και αυτος αρκετα..θα μινουν τα μικρα ...εγω...και τα γ..μωπαρασιτα!!! θα τα κανω καλα...το εχω βαλει πιζμα και θα τα κανω καλα...μπορει να σοθουν μονο 10-15-30-40 αλλα θα ειναι μια χαρα...περιμενω τις συμβουλες των εμπιροτερων παιδιων να μου πουν τι αλο να κανω..:thumbup:

MakChem
26-05-2010, 12:22
Σου εύχομαι πολύ δύναμη, υπομονή και επιμονή, όλα θα πάνε καλά. :thumbup:

Γιώργος Κ
26-05-2010, 12:45
Παλιο καθικι .... κοιτα να τα σωσεις ολα γιατι θα σου δαγκωσω το αφτι και θα λυσσαξεις!! :sos-help::sos-help::sos-help:

Ρεμαλι ... παλιοχαρακτηρα ... ταγαρι ... $@#!##! doh
Συγνωμη αλλα ετσι παιρνεις μπρος!!! :d

bag
26-05-2010, 13:02
Παλιο καθικι .... κοιτα να τα σωσεις ολα γιατι θα σου δαγκωσω το αφτι και θα λυσσαξεις!! :sos-help::sos-help::sos-help:

βρε ουστ... σαρδελα ε σαρδελα:d

ρε συ κανω κατι στραβο? αν κανω να μου τα λετε και να με κραζετε για να διορθονομαι..δεν παρεξιγουμε..

Σου εύχομαι πολύ δύναμη, υπομονή και επιμονή, όλα θα πάνε καλά. :thumbup:

ναι σε καλα φιλε μου...το παλευω με νιχια και με δοντια...αν και δεν ειμαι ολη μερα στο σπιτι.... το παλευω...

Perazzi
26-05-2010, 13:26

Μια ζωή θα μήνης κ ο λ ο γαύρως

Μια ζωή θα μήνης κ ο λ ο γαύρως

baeh:baeh:baeh:baeh:baeh:

Diskus Fan
26-05-2010, 15:58
Σταματα να ταιζεις δάφνιες.-

bag
26-05-2010, 17:15
Σταματα να ταιζεις δάφνιες.-

μια φορα ταισα μονο..και αυτη ουτε που πλησιασαν να δουν τι ειναι..

υ.γ 1 εχεις να μου μηλισεις απο την πρωτη μερα που μπηκα στην σελιδα...ας γινουμε φιλοι λοιπον κυριε υαλοβαμβακα :thumbup:

υ.γ 2 και εσυ και ο γιωργαραςκ .....μεγαλες αδιναμιες καταβαθος

Γιώργος Κ
26-05-2010, 18:19
Εισαι εσυ .... αλλα και ειμαστε και εμεις!!! doh

Ηρεμησε ... ελπιζω ολα να πανε καλα!! Δεν εφτασες ως εδω για να σε νικησει αυτο! Εχει δικιο ο Jonny θελει κοπο και πεισμα και το βλεπεις στη πραξη!! ;)

Δε πιστευω στα ματια και στα λοιπα! :p

Α ... το πιο σημαντικο! Πρωταθλημα ξανα στον Πειραια! :d

bag
26-05-2010, 18:22
Εισαι εσυ .... αλλα και ειμαστε και εμεις!!! doh

Ηρεμησε ... ελπιζω ολα να πανε καλα!! Δεν εφτασες ως εδω για να σε νικησει αυτο! Εχει δικιο ο Jonny θελει κοπο και πεισμα και το βλεπεις στη πραξη!! ;)

Δε πιστευω στα ματια και στα λοιπα! :p

Α ... το πιο σημαντικο! Πρωταθλημα ξανα στον Πειραια! :d
το ειδες τελεικα :d
ρε πιον πειραια...ασε να παρουμε και εμεις κανενα ...γηπεδο και πρωταθληματα στον ΗΡΑΚΛΗ

Γιώργος Κ
26-05-2010, 18:42
το ειδες τελεικα :d
ρε πιον πειραια...ασε να παρουμε και εμεις κανενα ...γηπεδο και πρωταθληματα στον ΗΡΑΚΛΗ
Βαλε firefox που εχει ορθογραφικο ελεγχο γιατι θα σε περιλαβει ο fan και μετα δε θα το μαζευουμε!!
:d

ποιος ειναι ο ηρακλης?? :confused:

bag
26-05-2010, 18:48
για αυτον που ματιαξε τα μικρα μου ...εγω δεν θα σταματισω εκει ....εχω να του δοσω την καταληλη απαντηση...ειναι το νουμερο 2 βιντεο και ειναι πριν λιγη ωρα...

http://www.youtube.com/watch?v=WUFck2UxIuw

Γιώργος Κ
26-05-2010, 18:55
Μια χαρα φαινονται και τρωνε!! :thumbup:

Χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ .................
φτουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :d
Ελπιζω να σε πετυχε στη μαπα!!! doh

bag
26-05-2010, 19:10
Μια χαρα φαινονται και τρωνε!! :thumbup:

Χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ .................
φτουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :d
Ελπιζω να σε πετυχε στη μαπα!!! doh

:lllll:ναι καλα ειναι ...ετσι φενοντε τουλαχιστο

Perazzi
26-05-2010, 23:42
για αυτον που ματιαξε τα μικρα μου ...εγω δεν θα σταματισω εκει ....εχω να του δοσω την καταληλη απαντηση...ειναι το νουμερο 2 βιντεο και ειναι πριν λιγη ωρα...

http://www.youtube.com/watch?v=WUFck2UxIuw

:eek::eek:#hubbah!#hubbah!#hubbah!#hubbah!#hubbah! #hubbah!#hubbah!#hubbah!

Bob Dens
27-05-2010, 10:00
Bagidi 36_1_75
Όμορφα πράγματα!!!