PDA

Επιστροφή στο Forum : Γεια σας Fellow Disc-keepers !!

Chaotica
20-04-2010, 15:31
Σαν νεος μελος στο forum οφειλω να σας πω οτι η δουλεια κ οι πληροφοριες στο site σας ειναι απλα υπεργαλαξιακες :d

Με λενε Νικο , ειμαι 23 και σπουδαζω στη πατρα !! ασχολουμε με " γυαλες" οπως τις λετε κ εσεις απ τα 15 μου :d

ομολογω πως η εμπειρια μου με δισκους ειναι μηδαμινη , ειχα φιλοξενισει τους φιλους μας για σχεδον ενα χρονο σε ενα 200αρι ενυδριο π ειχα απο σεπτεμριο-ιουλιο χωρις προβληματα , μετα λογο διακοπων αναγκαστικα να τους δωσω !!

γενικοτερα εχω παρα πολυ καλη εμπειρια με cichlids ,κυριως της λιμνης malawi !!

πριν 1.5 χρονο ειχα ενα ατυχημα μετα την μετακομηση π εκανα , ανοιξε η σιλικονη κ σφουγκαριζα για κανα 4 ωρο,...μπορειτε να φανταστειτε τι εγινε!!

Ελπιζοντας οτι δεν σας επριξα με το post μου , αποφασισα μετα απο 1.5 χρονο αποχης απ το hobby mas , να επιστρεψω , υπαρχει προγραμμα στα σκαρια για 300αρα γυαλα , προς το παρον στινω ενα μικρο φυτωριο για να εχω ετοιμα φυτα , ξυλα κ ολα τα σχετικα ωστε μολις γυρισω απο καλοκαιρινες διακοπες να μπω δυναμικα στο παιχνιδι !!

Καλως σας βρηκα λοιπον !! Χαρηκα πολυ που σας ανακαληψα :thumbup:

Hary
20-04-2010, 15:36
Καλώς ήλθες φίλε μου Chaotica......... οι πληροφορίες μας όντος ειναι υπεργαλαξιακες αλλά και συ ακούγεσαι ηλεκτροφωτεινοσκώτεινος......... καλώς ήλθες λοιπόν στην πιο τρελή δισκοπαρέα... με το καλό το καινουριο ενυδρείο και οι καινουριοι σου δίσκοι......

Chaotica
20-04-2010, 15:41
Τιτανομεγιστε χαρη ευχαριστω , ελπιζω κ τα ενυδρια μας να μπορουν στο μελλον να χαρακτηριζονται σαν κ εμας Τιτανομεγιστα !!!

Perazzi
20-04-2010, 15:57
Καλώς ήρθες , και σ εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τα φορά. 070:070:070:

disc-postman
20-04-2010, 16:29
Καλως ηρθες φιλε μου wel-come

StavrosM
20-04-2010, 16:54
Kαλως ηρθες!!! Δεν μας επριξες καθολου... εμεις να δεις πως θα σε πριξουμε οταν ξεκινησεις...:d

Ξεκινας παντως καλα... με υπομονη, με διαβασμα, με συλλογη πληροφοριων, κ.α.... Ολα αυτα ειναι συστατικα συνταγης που θα πετυχει!!!

Καλη αρχη λοιπον!:thumbup:

red rubin
20-04-2010, 17:05
Σαν νεος μελος στο forum οφειλω να σας πω οτι η δουλεια κ οι πληροφοριες στο site σας ειναι απλα υπεργαλαξιακες :d

Με λενε Νικο , ειμαι 23 και σπουδαζω στη πατρα !! ασχολουμε με " γυαλες" οπως τις λετε κ εσεις απ τα 15 μου :d

ομολογω πως η εμπειρια μου με δισκους ειναι μηδαμινη , ειχα φιλοξενισει τους φιλους μας για σχεδον ενα χρονο σε ενα 200αρι ενυδριο π ειχα απο σεπτεμριο-ιουλιο χωρις προβληματα , μετα λογο διακοπων αναγκαστικα να τους δωσω !!

γενικοτερα εχω παρα πολυ καλη εμπειρια με cichlids ,κυριως της λιμνης malawi !!

πριν 1.5 χρονο ειχα ενα ατυχημα μετα την μετακομηση π εκανα , ανοιξε η σιλικονη κ σφουγκαριζα για κανα 4 ωρο,...μπορειτε να φανταστειτε τι εγινε!!

Ελπιζοντας οτι δεν σας επριξα με το post μου , αποφασισα μετα απο 1.5 χρονο αποχης απ το hobby mas , να επιστρεψω , υπαρχει προγραμμα στα σκαρια για 300αρα γυαλα , προς το παρον στινω ενα μικρο φυτωριο για να εχω ετοιμα φυτα , ξυλα κ ολα τα σχετικα ωστε μολις γυρισω απο καλοκαιρινες διακοπες να μπω δυναμικα στο παιχνιδι !!

Καλως σας βρηκα λοιπον !! Χαρηκα πολυ που σας ανακαληψα :thumbup:

Η καλυτερη εισαγωγη για καλοσορισμα που εχω δει. Μπραβο σου γιατι φαινεται οτι ξερεις 5 πραγματα και δεχεσαι να μαθεις.
Σ`αφηνω να σε πρηξουν οι μεγα-διδασκαλοι. Τον Αρχοντα των χρωματων ( Discus Fan ) μην τον φοβασαι. Ειναι αρνακι
Καλωσηρθες!!!

Perazzi
20-04-2010, 17:09
Η καλυτερη εισαγωγη για καλοσορισμα που εχω δει. Μπραβο σου γιατι φαινεται οτι ξερεις 5 πραγματα και δεχεσαι να μαθεις.
Σ`αφηνω να σε πρηξουν οι μεγα-διδασκαλοι. Τον Αρχοντα των χρωματων ( Discus Fan ) μην τον φοβασαι. Ειναι αρνακι
Καλωσηρθες!!!

Χαχαχαχα όχι ρ γμτο τρελοκομείο είστε funyfunyfunyfunyfunyfunyfuny

White Diamond
20-04-2010, 17:34
Καλως ηρθες φιλε και απο εμενα.:thumbup:
Υπαρχουν πολλα που ειναι στα σκαρια ακομη.
Αν δεν ηταν υπεργαλαξιακες οι πληροφοριες μας τι σοι
Δισκοι θα ημασταν εεεεε συγνωμη Δισκαδες.:d

yiapas
20-04-2010, 18:00
καλωσόρισες αρχηγέ στο GD...
καλές συζητήσεις και καλή παρέα να έχουμε :)

loris
20-04-2010, 18:05
Καλως ηρθες και απο μενα...σε αυτο το δισκοτρελαδικο!!!!!

fanis72
20-04-2010, 18:47
καλος ειρθες στην μεγαλιτερη ρεμαλοπαρεαdoh:thumbup:

Jonny
20-04-2010, 18:51
Καλώς ήρθες και καλά κουράγια :d

niko
20-04-2010, 20:00
kalos irthes file mou stous diskovourlizmenous.......doh

Chaotica
20-04-2010, 21:23
χαχα ευχαριστω παιδες κ σας για τη θερμη υποδοχη !!

αα να σας ρωτησω, καναν συνδεσμο στη πατρα εχουμε , κανας αλλος απο πατρα η μηπως ξερετε κανα καλο πετ σοπ γιατι οσα εχω βρει εκτος απο 1 ειναι σχεδον εκνευριστικα, αποκλειστικα για αρχαριους !!

ChristosP
21-04-2010, 06:49
καλώς ήρθες :thumbup:

Jeepas
21-04-2010, 07:13
Καλώς Ήρθες wel-come

Sotos_gr
21-04-2010, 07:13
Καλώς ήρθες φίλε στην παρέα μας. Όσο περισσότεροι τόσο καλύτερα

Bob Dens
21-04-2010, 08:36
Καλωσήρθες.:thumbup:

ΣΤΑΜΑΤΙΑ
21-04-2010, 09:36
Γεια και από μένα. Καλως ήρθες και καλό κουράγιο... Εχουμε πολλα να πούμε!

Diskus Fan
21-04-2010, 19:48
Καλως ορισες.-wel-come

LOYHS
01-05-2010, 10:25
καλοσορισες υπεργαλαξιακε πατρινε εδω θα βρεις αναλισεις ακομα και για το πειραμα της Φιλαδελφιας